Feyza Civelek: Kilo verince özgüvenim yerine geldi

İki ayda 21 kilo veren genç oyuncu Feyza Civelek, “Kilo verince kendime döndüğümü hissettim ve özgüvenim yerine geldi” dedi. 25 yaşındaki Civelek ayrıca, “Oyuncu dediğin kilolu da olabilir, her şekilde oynayabilir ama bizim ülke şartlarımızda görselliğe çok önem veriliyor.” ifadelerini kullandı.

Habertürk’ten Onur Aydın’ın haberine göre; Genç oyuncu Feyza Civelek, önceki gün Etiler’de görüntülendi.

Yeni bir sinema filminin görüşmesinden çıktığını vurgulayan Civelek, geçtiğimiz günlerde ses getiren Pelin Öztekin ve Hazal Kaya’nın ‘Kilolu oyunculara başrol ve fettan karakterler verilmiyor’ açıklamaları hakkında konuştu.

İki ayda 21 kilo veren Feyza Civelek, “Oyuncu dediğin kilolu da olabilir, her şekilde oynayabilir ama bizim ülke şartlarımızda görselliğe çok önem veriliyor. İki ayda 21 kilo verdim, beslenme uzmanının verdiği yiyecekleri yedim. Her gün spor yapıyorum. Aslında kilonun bir fazlalık ve sağlık sorunu olduğunu düşünüyorum” yorumunda bulundu.

Civelek ayrıca zayıf ve formda görünmeyi tercih ettiğini vurgulayarak, “Ben kilo verince kendime döndüğümü hissettim ve özgüvenim yerine geldi. Herkese öneriyorum. İnsan en azından olabildiği kiloda kalabilmeli, oyunculuk değil sadece her meslekte sağlık açısından böyle olmalı” ifadelerini kullandı.